X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2017 tarihinde hizmet vermeye başlayan hostreet.com, son kullanıcının isteklerini karşılayacak limitsiz özelliklere sahip aynı zamanda fiyatı diğer paketler ile eş değer veya daha uygun paketler oluşturarak sizleri hem hizmet hemde fiyat konusunda memnun etmeyi başarmıştır. Firmamız bu çizgisini hiç bozmadan hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti konusunda hassas ve bir o kadar çalışkan ekibimiz ile destek biletlerine en kısa sürede çözüm odaklı cevaplar ile karşılık vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

7 Gün Para İade Garantisi

Firmamız ve sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacağınıza inanıyoruz fakat talep edildiği taktirde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sunuyoruz! Para iade garantisi bütün hosting hizmetlerimizde mevcuttur. Alan adları ön ödemeli bir hizmet türü olduğu için geri iade sağlanamamaktadır.

%99.9 Ulaşılabilirlik Garantisi

Sorunsuz, gelişmiş ve yedekli altyapımızla sizlere asla mahcup olmuyoruz. Günün her dakikası sistemimizi monitörlüyor ve daima %99.9 ulaşılabilir konumda tutuyoruz.

7 gün 24 Saat Teknik Destek Garantisi

Saatin kaç olduğu hiç önemli değil! Bizler sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için günün her dakikası sorularınızı bekliyor olacağız. Amacımız siz müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi için sektörde oluşan yenilikleri araştırarak sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktır.

En İyi Fiyat Garantisi

Sizlere asla “kaliteli hizmet” kavramından ödün vermeden “ucuz hizmet” anlayışı ile tüm hizmetlerimizde en iyi fiyatı sunduğumuza inanıyoruz.


Top